Oferty Pracy

Zostań Testerem Suplementów Diety!

Jeżeli trenujesz, stosujesz różne suplementy i odżywki oraz chcesz odkrywać nowe produkty, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Szukamy osób, które potrafią dzielić się swoimi opiniami, mają doświadczenie w testowaniu produktów i potrafią to zrobić z entuzjazmem. Oferujemy możliwość otrzymania suplementów do testowania za darmo oraz możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z najbardziej innowacyjnych sektorów rynku zdrowia i fitness.

Poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu B2B!

Jeżeli posiadasz doświadczenie w strategii marketingowej dla klientów biznesowych, a tworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych to Twoja pasja, ta oferta jest dla Ciebie. Od kandydata oczekujemy również umiejętności analizy rynku i konkurencji, monitorowania i raportowania wyników działań marketingowych, a także budowania trwałych relacji z klientami biznesowymi.

Zostań Team Leaderem na Linii Produkcyjnej ze Świeżą Żywnością!

Poszukujemy osoby, która potrafi skutecznie zarządzać zespołem pracowników na linii produkcyjnej świeżej żywności. Od kandydata oczekujemy umiejętności monitorowania procesu produkcyjnego i zapewnienia jego płynności, zarządzania zapasami surowców i materiałów eksploatacyjnych, a także wdrażania działań mających na celu optymalizację procesu produkcyjnego.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży z Językiem Niemieckim

Jeśli komunikujesz się swobodnie w języku niemieckim, masz doświadczenie w obszarze sprzedaży i potrafisz skutecznie pozyskiwać nowych klientów, ta oferta jest dla Ciebie. Oczekujemy od Ciebie umiejętności diagnozowania i analizowania potencjału prospectów, przeprowadzania prospectingu i researchu internetowego oraz pracy z systemem CRM, takim jak Salesforce.

Zostań Redaktorem Tekstów o Zdrowym Stylu Życia!

Jeżeli jesteś zainteresowany branżą zdrowia, urody i fitness, potrafisz tworzyć atrakcyjne treści i redagować teksty o suplementach diety, odżywkach i innych produktach związanych z branżą, ta oferta jest dla Ciebie. Od kandydata oczekujemy zapewnienia wysokiej jakości treści, zgodnych z wytycznymi i oczekiwaniami naszych klientów.

Zainteresowany? Zostaw nam swoje dane w zakładce kontakt na naszej stronie głównej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Przyłącz się

do naszego zespołu i przyczyniaj się do tworzenia produktów, które pomagają ludziom prowadzić zdrowszy styl życia!